Ärimaja Tutvustus

Tallinna piiril Peetris valmib 2022. a. sügisel uus ärihoone, mis pakud erinevaid lahendusi müügi-, lao- ja kontoripindade klientidele. Ruumid erinevad omavahel kontseptsiooni ja suuruse poolest, nii leiab ka nõudlikum klient siit endale sobiva pinna. Allika tee 1 asub Tartu mnt ääres, hea ühendus on Tallinna teiste linnaosadega ning ka Tallinna Ringteega.

Hoone projekteerimise staadiumis on kliendil võimalik kaasa rääkida korruseplaanide ja ruumijaotuse osas. Valikus on erineva suurusega äripinnad alates 120 kuni 430 m2, mida saab soovi korral liita. Esimesed läbirääkimistega tulevaste üürnikega juba käivad.

Pildid on illustratiivsed

Miks valida?

 1. esinduslikuim hoone piirkonnas
 2. paindlikud võimalused ja lahendused
 3. personaalne koostöö arendajaga

Allika tee 1 asub parima nähtavusega asukohal Tallinna piiril Peetri äripargis. Siit on kiire ühendus kesklinna ning teiste linnaosadega. Peetrist on viimaste jooksul saanud aktiivne äripiirkond kust leiab suure hulga tuntud ettevõtteid, mis kiirelt areneb ja.

Pildid on illustratiivsed

Kaasaegne keskkond

 1. sinu äri soodustav asukoht
 2. aktiivne ärimaastik
 3. kaasaegne töökeskkond

Hoone arhitektid on inspiratsiooni leidnud Lääne-Euroopa suurlinnade edukatest ärilinnakutest. Pikaaegne töökogemus annab eelise ruumide funktsionaalselt planeerimisel.

Pildid on illustratiivsed

Valikuvõimalused

 1. äriruumid kahel tasapinnal
 2. ruumiplaneering vastavalt soovile
 3. valikus erineva suurusega pinnad

Äripinnad paiknevad mitmel tasapinnal, avarus tagatakse täiskõrguses klaasfassaadiga ning läbi kahe korruse kõrguvate kaubandus- ja esinduspindadega. Ruume saab omavahel liita, kui teie äri vajab rohkem ruutmeetreid.

Pildid on illustratiivsed

Eelised

 1. hea nähtavus
 2. esinduslik fassaad
 3. palju valgust
 4. kõik-ühes lahendused

Hea nähtavusega hoone on kauni fassaadi ja efektse valguslahendusega. Hoone moodne arhitektuur ei jää märkamatuks ning püüab pilke.

Pildid on illustratiivsed

Võimalused

 1. müük
 2. logistika
 3. ladu
 4. back-office

Uus hoone tõstab piirkonna väärtust veelgi. Hoonet planeerides on arendaja soovinud panustada vastutustundlikku linnaarhitektuuri. Planeeritud on efektiivne ja mugav töökeskkond. Piirkond ja hoone on ideaalne nii kliendile kui töötajale, sobitudes samal ajal väljakujunenud keskkonda.

Pildid on illustratiivsed

Taristu

 1. hea ligipääs
 2. hea nähtavus
 3. soodne kasvupinnas äridele

Allika tee 1 ärihoone teiselt korruselt leiab taskukohase hinnaga väikebürood. Väikebüroode suurused algavad 30 ruutmeetrist. Samas on võimalik rentida sobiva suurusega büroo ja sinna juurde 1. korruse müügi- ja laopind.

Peetri on kiiresti arenenud äri- ja elukeskkond, mis on viimase kümne aasta jooksul jõudsalt kasvanud ning jätkab kasvamist ka edaspidi.

Pildid on illustratiivsed

Arendajast

 1. planeerime | arendame | haldame
 2. 20 aastat kogemust
 3. professionaalne lähenemine